Opiskelijoiden Liikuntaliitto

Lapinrinne 2
00180 Helsinki

oll@oll.fi
etunimi.sukunimi@oll.fi

Pääovi (soita ovisummeria): Rappu A
Esteetön kulku (sovi yhteyshenkilön kanssa): Rappu C

Laskutusosoite:

OVT-tunnus:
003702017906
Operaattorin tunnuts:
NDEAFIHH
Y-tunnus: 0201790-6

Toimisto

Elina Havu
Pääsihteeri
+358 44 780 0210
elina.havu@oll.fi
Markku Rantahalvari
Koulutus- ja tapahtumakoordinaattori
+358 44 780 0217
markku.rantahalvari@oll.fi
Jussi Ansala
Korkeakoululiikunnan asiantuntija
+358 44 780 0214
jussi.ansala@oll.fi
Anni Liina Ikonen
Korkeakoululiikunnan asiantuntija 1.3.2018 alkaen
+358 44 780 0219
anniliina.ikonenr@oll.fi

Hallitus

Soile Koski-Aho
Puheenjohtaja
+358 44 780 0211
soile.koski-aho@oll.fi
Antti Pollari
Varapuheenjohtaja
+358 44 780 0215
antti.pollari@oll.fi
Outi Häkkinen
Varapuheenjohtaja
+358 44 780 0216
outi.hakkinen@oll.fi
Hanna Savander
Hallituksen jäsen
hanna.savander@jyu.fi