Opiskelijoiden Liikuntaliitto

Lapinrinne 2
00180 Helsinki

oll@oll.fi
etunimi.sukunimi@oll.fi

Pääovi (soita ovisummeria): Rappu A
Esteetön kulku (sovi yhteyshenkilön kanssa): Rappu C

Laskutusosoite:

OVT-tunnus:
003702017906
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Y-tunnus: 0201790-6

Toimisto

Elina Havu
Pääsihteeri
+358 44 780 0210
elina.havu@oll.fi
Markku Rantahalvari
Koulutus- ja tapahtumakoordinaattori
+358 44 780 0217
markku.rantahalvari@oll.fi
Anni Liina Ikonen
Korkeakoululiikunnan asiantuntija
+358 44 780 0219
anniliina.ikonen@oll.fi
Teemu Palkki
Korkeakoululiikunnan asiantuntija (opintovapaan sijainen)
+358 44 780 0214
teemu.palkki@oll.fi
Hannasofia Hardwick
Viestintäasiantuntija
+358 46 921 1215
hannasofia.hardwick@oll.fi
Jussi Ansala
Korkeakoululiikunnan erityisasiantuntija (opintovapaalla 1.3-31.5.2018)

Hallitus

Soile Koski-Aho
Puheenjohtaja
+358 44 780 0211
soile.koski-aho@oll.fi
Antti Pollari
Varapuheenjohtaja
+358 44 780 0215
antti.pollari@oll.fi
Outi Häkkinen
Varapuheenjohtaja
+358 44 780 0216
outi.hakkinen@oll.fi
Hanna Savander
Hallituksen jäsen
hanna.savander@jyu.fi