Opiskelijoiden Liikuntaliitto

Lapinrinne 2
00180 Helsinki

oll (at) oll.fi
etunimi.sukunimi@oll.fi

Pääovi (soita ovisummeria): Rappu A
Esteetön kulku (sovi yhteyshenkilön kanssa): Rappu C

Laskutusosoite:

OVT-tunnus:
003702017906
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Y-tunnus: 0201790-6

Toimisto

Ida Bolander
Pääsihteeri
+358 44 780 0210
ida.bolander@oll.fi
Markku Rantahalvari
Koulutus- ja tapahtumakoordinaattori
+358 44 780 0217
markku.rantahalvari@oll.fi
Anni Liina Ikonen
Korkeakoululiikunnan asiantuntija
+358 44 780 0219
anniliina.ikonen@oll.fi
Hannasofia Hardwick
Viestintäasiantuntija
+358 46 921 1215
hannasofia.hardwick@oll.fi
Jussi Ansala
Korkeakoululiikunnan erityisasiantuntija
+358 44 780 0214
jussi.ansala@oll.fi

Hallitus

Antti Pentikäinen
Puheenjohtaja
+358 44 780 0211
antti.pentikainen@oll.fi
Nita Vallimäki
Ensimmäinen varapuheenjohtaja
+358 44 780 0215
nita.vallimaki@oll.fi
Sanna-Maria Ahl
Toinen varapuheenjohtaja
+358 44 780 0216
sanna-maria.ahl@oll.fi
Liisa Reinola
Hallituksen jäsen
liisa.reinola@seamk.fi
Ilona Raimas
Hallituksen jäsen
ilona.raimas@aalto.fi